Transport

NB! OSTES VÄHEMALT 60 EUR VÄÄRTUSES KAUPA ON KAUBA KOHELATOIMETAMINE KULLERIGA TEIE POOLT SOOVITUD AADRESSILE TASUTA ÜLE EESTI!

 

Kui olete välja valinud toote(d) ja kinnitanud tellimuse, saate valida kas soovite kaupa koos saatmisega või tulete meie hulgilattu ise kaubale järele. Valides transpordiga saatmise, tuleb maksta vastav tasu. Meie hulgiladu asub Tallinnas, Punane 42, ladu nr. 31  (Asub suure ladude kompleksi tagaküljel, mitte Selveri poolne külg!). Ladu on avatud E - R, kella 10:00- 17:30. Kontakttelefon laos on: 6840048 või 56808448.

 

NB! Kaupa ei väljastata enne, kui arvel märgitud summa on laekunud meie arveldusarvele v.a. lepingulised kliendid või juhul, kui klient on valinud maksmise kullerile kauba kättesaamisel.

 

Kliendiga, kes on tellinud kauba koos saatmisega, võetakse esimesel võimalusel ühendust kauba tarne täpsustamiseks kas telefoni - või e – posti teel. Kaupa on võimalik tellida kas:

-Itella SmartPostiga (juhul, kui toode mahub kappi),

-Omniva postiautomaati (juhul, kui toode mahub kappi),

-Venipak kulleriga

Peale arve laekumist meie kontole postitame kauba hiljemalt 2-e tööpäeva jooksul v.a. juhul, kui toote juurde pole märgitud mingi muu tarneaeg. Kauba saatekulu Eesti Vabariigi piires ostusummas vähem, kui 60 EUR-i, on 3.60€ koos km.-ga, sõltumata kauba suurusest või kogusest.

 

NB! OSTES VÄHEMALT 60 EUR VÄÄRTUSES KAUPA ON KAUBA KOHELATOIMETAMINE KULLERIGA TEIE POOLT SOOVITUD AADRESSILE TASUTA ÜLE EESTI!

Väljaspool Eesti Vabariiki soovitud transpordile tehakse Teile e - kirjaga eraldi pakkumine.

  

Lugupidamisega,

Teie,

Client Is King OÜ