Järelmaks


 

LIISI järelmaks – lihtne ja mugav järelmaks! 

 

Liisi järelmaks on mugav viis vajaliku kauba soetamiseks, olenemata mis panga klient Te olete. Saate ise valida endale sobiva osamakse suuruse.

  

LIISI plussid:

 • Lihtne asjaajamine.
 • Taotlusele saate vastuse mõne hetkega.
 • Paindlikud tingimused.
 • Liisida saab nii üksikuid tooteid kui tervet ostukorvi.

 

Kliendi tingimused:

 • Liisi järelmaksuga saavad osta kõik vähemalt 18-aastased Eesti Vabariigi kodanikud või Eestis alalist elamisluba omavad inimesed.
 • Fikseeritud intress 12,9%

 • Lepingutasu 10€
 • Sissemakse 0€
 • Haldustasu 0€
 • Limiit kuni 25 000€
 • Laenulepingu periood 1-120 kuud

 

  

Täpsemate tingimustega saate tuvuda: 

https://www.holmbank.ee/et/eraklient/jarelmaks/liisi-jarelmaks 

 

Küsi julgelt Liisi järelmaksu. Leiame alati Sinule sobivaima lahenduse.

 

TÄHELEPANU! Finantsteenuse pakkuja on AS Holm Bank. Tutvu lepingu tingimustega ja pea nõu asjatundjaga. Krediidi kulukuse määr on 30,83% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba maksumus/laenu summa 450 €, lepingutasu 10 €, periood 12 kuud, fikseeritud intressimäär 12,9% laenusummalt aastas, makstav kogusumma 517,08 € ja tagasimaksete summa 517,08 €, tagasimaksetee arv 12.ESTO järelmaks - ei soovi maksta kogu summat korraga? Maksa osamaksete kaupa! 

 

ESTO järelmaksu puhul on tegemist ülimalt kiire ning mugava makselahendusega, mis aitab koostada sulle sinu poolt valitud perioodi alusel maksegraafiku. Makselahendus teeb otsuse reaalajas ning aitab ostu sooritada vähem kui 60 sekundiga.

 

Vali sobiv toode või teenus, anna klienditeenindajale märku, et soovid tasuda ESTO järelmaksuga ning seejärel kinnita oma tellimus. Ostu kinnitamisel vali endale sobiv periood, igakuise osamakse suurus ning digiallkirjasta mugavalt ID-kaardi, Smart-ID või Mobiili-ID abil.

 

● ESTO järelmaksu saavad taotleda kõik 18-70-aastased Eesti Vabariigi kodanikud.

● ESTO järelmaks on võimalik vormistada kiirelt ja mugavalt ka juriidilisele isikule.

● ESTO järelmaksu pakub ja haldab ESTO AS.

 

TÄHELEPANU! Iga järelmaks on finantskohustus. Enne järelmaksulepingu sõlmimist tutvuge vastava teenuse tingimustega ning vajadusel konsulteerige asjatundjaga. ESTO AS järelmaksu krediidi kulukuse määr on 23.63% aastas järgmistel näidistingimustel: krediidi summa 1490 EUR, kauba/teenuse maksumus 1490 EUR, sissemakse 0%, fikseeritud intressimäär 11.90%, lepingutasu 0 EUR, krediidi kogusumma ja tagasimaksete summa 1844.64 EUR eeldusel, et krediit tagastatakse 24 kuu jooksul igakuiste võrdsete osamaksetena suuruses 76.86 EUR. Tutvu enne lepingu sõlmimist tingimustega ja vajadusel konsulteeri spetsialistiga. Järelmaksu pakub ja haldab ESTO AS.

 

MIS ON ESTO? ESTO on finantsteenuseid pakkuv ettevõte, mille algusaeg ulatub aastasse 2016. Bränd sai alguse vajadusest uue generatsiooni makselahenduste järele, mis oleksid sobilikud nii lõpptarbijale kui ka müüjale. Täna pakub ESTO kõige suuremat valikut erinevaid makselahendusi Baltikumis ning ESTO partnervõrgustikku kuulub üle 2600 koostööpartneri ja kaupluse ning üle 300 000 kliendi.

 

Tutvu tingimustega siin: www.esto.eu/ee  

Vajadusel kontakteeruge ESTO AS töötajaga - info@esto.ee või www.esto.eu/ee LIVE chat-aknas.